В клуб „Влез в изкуството“ участниците оцветяваха Троянски кон и направиха свои своеобразни кино-екрани със сцената. Занятието е вдъхновено от нашумелия филм „Одисея“ и предостави на децата възможност да развият въображението си.
В клуб „Да плетем заедно“ редовните ни участници продължиха плетките си. Новите попълнения за пръв път взеха иглите в ръце и започнаха да плетат своите синджирчета – идеален начин за научаване и упражняване на вплитане бримка в бримка.
В клуб „Магия от хартия“ децата правиха китове и рибки от хартия. Те развиха фината си моторика, концентрацията и логическото си мислене, докато сгъваха сините листове, за да получат интересните водни обитатели.
След занятията децата имаха възможността да останат в „Детски отдел“, да разгледат литературата, да четат, да играят в „Технологичната стая“ и да се забавляват с интерактивния под.
"Благодарим на всички деца, които се включиха! Ще ги очакваме отново утре, когато ще учим чужди езици с клубовете „Забавление с чуждите букви с английски език“ и „Забавление с чуждите букви с руски език“." написаха от Библиотеката.
Ако все още не сте се запознали с клубовете ни по интереси, пълната програма за работа с деца на Библиотеката през лятото можете да откриете тук: https://www.facebook.com/photo/?fbid=1473247688170335&set=a.457948613033586





