Спипаха пиян моторист, отнесе четири акта

  28.06.2026 14:16             
Спипаха пиян моторист, отнесе четири акта

Пиян мъж опит да избяга от полицаи с мотопеда си, съобщиха от МВР.
Тази нощ към 1 часа в Роман, автопатрул подал сигнал на водач на мотопед "Ямаха" да спре. Моторът бил без поставена регистрационна табела. 

Нарушителят не спрял. Полицаите го последвали и все пак успели да го накарат да спре.

Установено било, че возилото се управлява от 27-годишен жител на града. При направения тест за употреба на алкохол, уредът отчел 1.66 промила.

Издаден му е талон за медицинско изследване, но отказал да даде кръв за анализ.

Съставени са му 4 акта и е задържан в ареста.
По случая е образувано бързо производство. 



Работят ли наистина колагеновите маски за лице и колагенът в козметиката въобще?
Съветниците в Мездра възложиха на кмета да провери достъпността и безопасността на градската инфраструктура
Какви промени очакват всяка зодия през юли 2026
Малки лодки с големи послания поеха по пътя на Дунав край Оряхово
Балонена фиеста над Баба Вида
Зрелищно шоу над Баба Вида