Събития

Почерпен софиянец се повози във Враца, отнесе акт

  27.06.2026 10:37             
Почерпен софиянец се повози във Враца, отнесе акт

На 26 юни около 10.59 часа във Враца екип на пътна полиция при ОД МВР-Враца, спират за проверка лек автомобил "Тойота Корола", управляван от лице на 53 години от София. При извършената проба за алкохол на водача с Дрегер, уреда е отчел 0,52 промила алкохол.

На водача е съставен акт и издаден талон за медицинско изследване. Нарушителят не е дал кръвна проба.



Общинският съвет в Оряхово одобри отдаването под наем на общински паркинг за товарни автомобили
Скромно начало на деня: Какво закусва крал Чарлз III
Общинският съвет в Кула отпусна средства за изграждането на военния паметник „Връшка чука 1915 г.“
Фиркан шофьор върти волана на „Голф“ във врачанско
МВР излезе с подробности за катастрофата между ТИР и тролейбус
Кметът на Мизия Валя Берчева ще настоява за лична среща с министър Иван Шишков заради забавени държавни плащания за ремонти