Събития

Консултативен съвет за младежки политики заработи в Монтана

  25.06.2026 10:00             
Консултативен съвет за младежки политики заработи в Монтана

Консултативен съвет за младежки политики вече има в Монтана. Негов председател е зам.областният управител Зорница Михайлова, а новата структура е  сформирана към щаба на „Прогресивна България".

В съвета участват млади хора от общините в областта.

"Силно се надяваме, че този съвет ще работи редовно и наистина ще обединява прозорливите и бистри умове на младите хора, за да можем да раждаме заедно полезни идеи.", каза наодният представител Димитър Б. Петров, който е един от най-младите депутати в 52-рото Наридно събрание.

Петров обеща да съдейства идеите и проектите на младите хора от региона да бъдат чути от управляващите и да се случат.

Димитър Б. Петров е убеден, че  в Монтана трябва да има филиал на висше учебно заведение.

СИТ



Четири ясни знака, че храната ви вече е за боклука
Проект на постановление предвижда увеличение на цените на винетките с 30% от 1 август 2026 г.
26-годишен мъж е задържан за притежание на наркотици
МВР със спец акция в Оряхово
Неправоспособен и мъртво пиян подкара нередовен автомобил
Авария оставя част от Враца без вода