Шофьор от Видинско е задържан за това, че е седнал зад волана пиян.
Снощи на улица "Софийска" в град полицейски патрул спряб за проверка "Фолксваген Туран" с видинска регистрация, управляван от 61-годишния му собственик. При проверка е установено, че мъжът шофира пиян. Дрегерът засякъл 1,50 промила, алкохол в издишания от него въздух. С полицейска заповед водачът е задържан за 24 часа. Образувано е бързо производство, а автомобилът е иззет и оставен на съхранение в районното в Лом. Работата по случая продължава.
СИТ




