Крими

19-годишни свалиха гумите и акумулатора на кола в “Сениче“

  04.06.2026 10:45             


На  27 май, в районно управление Враца е получен сигнал за кражба на четири гуми с джанти и акумулатор от лек автомобил паркиран в ж.к.“Сениче“. След оперативно – следствени действия от служители на УП “Дъбника“ е установено, че съпричастност към извършеното деяние имат две 19-годишни лица, от Малорад и от София.

Откраднатото  е намерено и иззето.



Зеленски предлага среща на Путин в САЩ
Стартират значими инфраструктурни проекти в Лом
Тази вечер ще третират срещу комари в община Козлодуй
Цените в България: Нулева месечна инфлация за май и годишна от 6,9%
Областният управител Росен Михайлов бе гост на ХХ юбилеен турлашки фолклорен събор в Чупрене
16-ти юни е Международен ден на африканското дете