Крими

Спипаха търговци с ел.уреди менте

  03.06.2026 13:45             


Двама мъже от Велико Търново и Плевен, продавали на общинския пазар в Монтана ел.домакински уреди метне, саспипани вчера от полицията. Двамата са открити след сигнал от гражданин, подаден на 112. В пластмасови куфари те били натъпкали и предлагали за продан различни ел. уреди и машини, носещи запазени търговски марки. При извършения оглед полицаите намерили  и иззели 7 ъглошлайфа, 6 винтоверта, 4 гайковерта, батерии със зарядни станции, генератор за ток, всичките без документи за произход.

Срещу търговците, които са на 38 и 39 години, е започнало разследване.

СИТ



Абитуриентка от Видин дари пари от бала си за бездомни животни
Зеленски предлага среща на Путин в САЩ
Стартират значими инфраструктурни проекти в Лом
Тази вечер ще третират срещу комари в община Козлодуй
Цените в България: Нулева месечна инфлация за май и годишна от 6,9%
Областният управител Росен Михайлов бе гост на ХХ юбилеен турлашки фолклорен събор в Чупрене