Крими

Апаши източиха нафтата на румънски ТИР

  13.05.2026 13:00             


Миналата нощ апаши са източили 300 литра дизелово гориво от резервоара на румански ТИР, съобщават от полицията. Това е станало на Е 79, на отбивка, близо до Монтана в местността Ганкина чешма.

Шофьорът спрял да нощува около 1 часа след полунощ. Когато на сутринта трябвало да потегли отново разбрал, че резевоарът му е празен.

По случая тече разследване.