Събития

Поздравителен адрес от кмета на община Мездра по случай Международния ден на сестринството

  12.05.2026 13:10             
Поздравителен адрес от кмета на община Мездра по случай Международния ден на сестринството

Уважаеми медицински сестри и медицински специалисти,

За мен е удоволствие най-сърдечно да Ви поздравя по случай Международния ден на сестринството - 12 май!

Днес искам да изразя своята признателност и уважение към Вас, към Вашия всеотдаен труд, висок професионализъм и човечност. Вие сте хората, които с отговорност, душа и сърце се грижите за най-ценното - здравето на хората. Вашата работа е незаменима част от здравната система и заслужава дълбоко уважение и обществено признание.

Пожелавам Ви здраве, професионални успехи, лично щастие и удовлетворение от благородната мисия, която изпълнявате. Нека добротата и уважението, които дарявате на хората, се връщат многократно към Вас!

Благодаря Ви за неуморния труд, за отговорността и за грижите, които полагате всеки ден!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

С уважение,

Иван Аспарухов,

Кмет на община Мездра



Киселото мляко: Вкусно, полезно и суперхрана за тялото ни
Полицаи откриха 500 литра краден дизел в частен имот
Младеж подкара кола с чужди номера, хванаха го
Мощно земетресение във Филипините взе жертви: Евакуират хора в няколко държави заради риск от цунами
„Кошница с грижа“: Държавата и веригите свалят цените на основни храни с до 30%
Разбиха магазин в Ритейл парка във Видин, срязаха сейфа и отмъкнаха парите