Крими

Глобиха дядо, яхнал пиян триколка

  29.04.2026 11:45             
Глобиха дядо, яхнал пиян триколка

Полицията в Лом е спипала дядо, яхнал електрическа триколка пиян. Тази нощ малко преди 1 часа патрул спрял за проверка 71-годишен пенсионер, който се движел по улица „Шести септември“ с триколка. Пробата за алкохол показала, че възрастният мъж е солидно почерпен. Уредът отчел 1,03 промила алкохол в издишания от него въздух.

Съставени са му два акта и работата по случая продължават полицаите от районното в Лом.

СИТ