Крими

Задържаха двама мъже, теглили пари с открадната дебитна карта

  29.04.2026 11:00             


След оперативно – следствени действия от служителите на сектор „Криминална полиция при ОД МВР Враца, са установени лицата, които на 2 април на паркинг в града, противозаконно отнели мъжка чанта с намиращите се в нея портмоне, сумата от 90 евро, лични документи и дебитна карта, от която  впоследствие е използвана за 4 тегления на обща стойност от 400 евро. Деянието е  извършено от двама мъже от Криводол, които са задържани.