Събития

Пенсионерски клуб „Мадона“ отбеляза 8 март

  08.03.2026 15:05             
Пенсионерски клуб „Мадона“ отбеляза 8 март


Международният ден на жената бе отбелязан празнично от Пенсионерски клуб „Мадона“. Почетни гости на тържеството бяха Боян Минков – кмет на община Белоградчик и Ангел Георгиев – Председател на Общински съвет. По повод празника беше подготвена специална програма, изпълнена с песни, стихове и поздрави към всички дами. Присъстващите се насладиха на приятната атмосфера и споделиха мили спомени, а от ръководството на клуба отправиха пожелания за здраве, щастие и дълголетие.
Г-н Минков благодари от името на община Белоградчик за поканата и се обърна към дамите с пожелание по случай красивия празник: „Благодаря, че за пореден път с г-н Георгиев отново сме ваши гости. Пожелавам ви най-вече да сте здрави, защото най-искрено казвам, че вие жените наистина сте по-добрата част от човечеството. Ние без вас не можем. Зад всеки един успял мъж стои една жена – в моя случай също е така, сигурен съм, че и с г-н Георгиев е същото. Пожелавам ви от все сърце да сте здрави и да сте обичани, но не само на този празник, а всеки един ден. Обещавам ви, че ежедневно ще усещате нашата подкрепа като община и докато сме на този пост ще се грижим за всички вас.“ Г-н Георгиев също отправи пожелание към всички дами за здраве и късмет.
Г-н Минков уважи всяка жена с цвете по повод празника. След това тържеството продължи в празнична атмосфера, изпълнена с много веселие и музика.
 



Във Видин и Монтана осъдиха двама мъже за незаконно подпомагане на мигранти
Берковица почете празника на Св. 40 мъченици и Младенци при „Аязмото“ на Алчов баир
Кметът на Бяла Слатина инж. Иво Цветков поздрави 100-годишна жителка на село Галиче
ППМГ - Враца организира областен кръг на националната олимпиада по информационни технологии
Всяка една покупка с карта neon може да бъде разделена на вноски в tbi bank app
42-годишен берковчанин нападна с нож брат си след скандал помежду им