Крими

Берковчанин със „Субару“ падна в „малката дупка“ до здравната каса във Видин

  20.10.2025 14:40             
Берковчанин със „Субару“ падна в „малката дупка“ до здравната каса във Видин

Автомобил „Субару Форестър“, управляван от 24-годишен мъж от Берковица, е скочил в така наречената „малка дупка“ до светофара на улица „Горазд“ във Видин близо до здравната каса. Инцидентът е станал в нощта срещу неделя, малко след 24 часа.

Шофьорът бил пиян, съобщават от полицията. Тестът с дрегер е отчел 1.71 промила алкохол в издишания въздух. То  е задържан, а пътуващият с него 49-годишен мъж също от Берковица е  настанен във видинската болница с комоцио и травми, без опасност за живота.

Образувано е досъдебно производство.

СИТ

 



Планово без ток на 21 октомври в област Враца
Крепостта и голямата река оживяват на графит в Крайдунавския парк на Видин
"Мис Северозападна България 2024" и модел на XMG Петя Сергеева, ще представя България на международните финали за красота в Бодрум
Започва ремонт в детския отдел на врачанската библиотека
Враца има ваксини срещу грип и COVID-19
Известно на полицията с криминални прояви е 15-годишното момче, обвинено за смъртта на свой връстник след спречкване в търговски център в София