Вчера Берковица посрещна децата от спортен куб „Върколак“ с много емоции и аплодисменти. Те се завърнаха от Световното първенство по ММА в Абу Даби – Ал Аин като победители, прославили Берковица и цяла България.
Официални гости на събитието бяха народните представители от ДПС – Ново начало – Димитър Аврамов, Надя Петрова и Цветан Енчев, както и областният председател на партията Тихомир Трифонов.
Надя Петрова, която е депутат от Монтана, поздрави младите шампиони за изключителните им успехи,които вдъхновяват цяло поколение.
„Това са вдъхновяващи деца, които ни карат да вярваме в силата на мечтите и труда.“, каза Петрова.
Председателят на Българската федерация по ММА Станислав Недков подчерта,че без подкрепата на Делян Пеевски – Председател на ДПС и на ПГ на ДПС – Ново начало, участието на децата в Световното първенство е щяло да бъде невъзможно.
„Затова поканихме именно депутатите от ДПС – Ново начало – хората, които не се колебаха да застанат до нас, когато беше най-важно.“, каза Недков.
Делян Пеевски прие шампионите в Народното събрание, поздрави ги за успехите и увери в своята пълна подкрепа към българския спорт.
„ Нашите шампиони са пример за воля, дух и любов към България! С вяра, постоянство и подкрепа, младите ни бойци се върнаха като герои – със златни сърца и несъкрушим дух.
ДПС – Ново начало винаги ще бъде до децата, до хората и до всички, които градят бъдещето на страната ни, и ще продължи да подкрепя техния път към успеха!“, каза Пеевски.