Завърши традиционния турнир по мини футбол „Фружин 2025“,организиран от община Ружинци
В битката се включиха 12 отбора от област Видин и област Монтана разделени в четири групи групи.
Турнирът бе открит от кмета на община Ружинци Александър Александров,, а церемонията започна с издигане на националното знаме под звуците на химна на РБългария."Много съм радостен, че виждам толкова амбициозни, ентусиазирани и подготвени млади хора. Спортът, независимо дали отборен или индивидуален е чудесно занимание за подрастващите. С подобни инициативи ние се опитваме да дадем пример и да накараме по- голяма част от младото поколение да спортува активно и целта на турнира е да насърчи спортсменството и феърплея сред младите футболисти", каза Александров.
След интересни и оспорвани двубои до финала достигнаха отборите на "Барселона"-Лом с бившата звезда на Левски Сф Мариян Огнянов и "Малките кристалчета"-Видин.
Финала беше изпълнен с борба, качествени изпълнения, страсти и спобеда 2:1 за играчите от Лом, които грабнаха купата.
На церемония по закриване на турнира кметът Александър Александров връчи парични награди,грамоти,медали и фигури на призьорите в турнира.Той пожела на всички много здраве,спортни успехи и на година пак да се срещнем на стадиона в село Ружинци.
Най-добър вратар-Васил Димитров Асенов
Голмайстор- Денис Пламенов Гърлов
Феърплей -ФК"Железна"
Най-добър треньор- Илиян Сашков Илиев
3.място - ФК "ЖЕЛЕЗНА"
2.място- "Малките кристалчета"-Видин
1.място "Барселона"- Лом