Крими

Пиян заля патрулка с бира, глобиха го 500 лева

  25.06.2025 12:36             
Пиян заля патрулка с бира, глобиха го 500 лева

35-годишен мъж от Монтана е арестуван, а районният съд му наложи глоба от 500 лева за това, че полял с бира патрулка, съобщават от пресслужбата на полицията.

В понеделник около обяд  в междублоково пространство в жилищен комплекс Монтана мъжът ритал и блъскал контейнерите за смет. Упял да избута два от тях на пътя. След сигнал на 112 на мястото пристигнала патрулка, а развилнелият се добре почерпен апаш, полял автомобила с бира.

Униформените го задържали и вкарали в ареста за 24 часа. Съставен му е акт по Указа за хулиганството и на следващия ден районният съд му е наложил глоба от 500 лева.

СИТ



Във Видин обсъдиха мерките за превенция и действията в случай на горски пожари
Amor Mio – концерт под звездите на Враца
Два милиона лева годишно в хазната от Топлофикация Враца са второстепенна полза. Главното е комфорт и чиста енергия за отопление!
Пеевски обяви нова цел - работа и доходи за хората
Победа за ПТГ „Н. Й. Вапцаров“ – Враца във волейболен мач по НП „Заедно в изкуствата и спорта“
Двама българи и над тон прекурсори са задържани в Чехия по информация за осъществен трафик в особено големи размери