Дубъла на Ботев /Враца/ с поредна загуба

30.04.2024 12:11

Дубълът на Ботев загуби с 1:2 гостуването си на дублиращия тим на Етър.
Момчетата на Ивайло Димитров допуснаха попадение в 84-ата минута, което се оказа фатално за двубоя.
Малко след началото на двубоя Георги Георгиев трябваше да напусне терена, тъй като получи удар в главата при борба за висока топка. След това и Валентинов уцели гредата.
Етър поведе в 30-ата минута, когато Александър Спасов засече топката в мрежата за 1:0. След 6 минути обаче ботевци изравниха. Иван Нешков вкара страхотно попадение с прехвърлящ удар от сериозна дистанция.
През втората част Митко Панов бе близо до гол, като изпрати топката над гредата.
В 84-ата минута Александър Иванов подаде към Калоян Нечев и той отбеляза.
В добавеното време домакините останаха с човек по-малко, а Маджин Траоре нацели гредата.
БОТЕВ II: Любомир Василев, Емил Панов, Тодор Цонев, Пламен Петров, Георги Георгиев (10 – Ивайло Дудушки), Николай Константинов, Валентин Валентинов (80 – Мартин Валериев), Митко Панов, Николай Стефанов (70 – Янислав Тонов), Георги Василев (70 – Маджин Траоре), Иван Нешков