Състезатели от спортен клуб „Златните момчета” с нови успехи на международно ниво

17.04.2024 17:46

Преди дни в гр. Сараево, Босна и Херцеговина, се проведе европейска купа по кикбокс. Козлодуй бе представен от петима състезатели: Мартин Атанасов, който остана 6-ти при деца 13-15 г., в категория 52 кг., Ивана Томова се класира на трето място при девойки старша възраст в тежка категория, Мартин Цветков стана вицешампион при деца 13-15 г., в категория 57 кг., и Денислав Димитров остана 3-ти при юноши младша възраст, до 60 кг. Цветимир Иванов стана шампион и носител на европейска купа при деца 13-15г., до 42кг.

Състезанието беше първото международно участие за тази година за нашите състезатели. Всички са в по-горна възрастова група и нови теглови категории. Доволен съм от представянето на всички. След три дни заминаваме за европейска купа в гр. Пловдив. След това имаме още четири състезания до началото на лятото. Отборът е в усилена подготовка и всички се готвят на максимално ниво. Благодаря на Община Козлодуй и кмета, г-жа Маринела Николова, за помощта която оказва на нашия спорт!”, сподели треньорът и председател на клуба Георги Вачев.