Монтана и Бдин направиха голово шоу

16.04.2024 13:07

Монтана победи с 3:2 Бдин (Видин) като гост в мач от 28-ия кръг на Втора лига. С успеха си днес играчите на Николай Митов вече са на трета позиция, която ще им даде право на участие в бараж за влизане в елита.

Александър Аспарухов откри за Монтана в 14-ата минута, но скоро Александър Соколов изравни. Илия Русинов обаче отново даде преднина на гостите в средата на първата част. В края на мача двата тима си размениха по едно попадение. Стивън Кирилов вкара трети гол за гостите, а Иван Аврамов от дузпа отново намали, което обаче бе недостатъчно за нещо повече.

Така Монтана измести Марек от третата позиция, въпреки че и двата тима са с по 50 точки. Бдин пък остава на дъното далече от спасението с едва 18 точки и очаква официализирането на завръщането си при аматьорите.

Миро смрази Гала: На два пъти бил близо до смъртта
Проведе се областен кръг на Националното състезание по Безопасност на движението по пътищата във Враца СНИМКИ