Голово реми между Балкан и Бдин в Ботевград, Валдемар пак вкара

25.01.2023 16:43

Контролата в Ботевград между Балкан и Бдин  завърши 2:2.  Стана здрав мач. Не беше изминал и началния четвърт час, когато топката спря в мрежата на домакините. Там я изпрати Александър Соколов с шут от 25 метра. Скоро обаче Павел Петков изравни с техничен удар. В 30-ата минута видински футболист стреля, топката се удари в гърба на съперник и Валдемар Асенов я довкара в мрежата за 1:2. Последваха няколко ситуации за бдинци. Безкомпромисната битка продължи и след почивката. Постепенно ботевградчани пренесоха играта през противниковата врата. В 80-ата минута видинския нападател Ерик Почански репликира съдията и получи червен картон. След това хубава атака на Балкан по фланга продължи с центриране и Калоян Бонев фиксира окончателното 2:2, съобщава спортал.бг.