Монтана отстъпи на Левски в U19

01.12.2019 19:40

Монтана загуби с 0:3 от Левски в среща от XIV кръг на първенството на елитната U19. Това бе и последният домакински мач за сезона за момчетата на треньора Дилян Иванов. В по-голямата част от двубоя те се опитваха да бъдат равностойни, но допуснаха и много грешки, като в три от случаите те бяха използвани от съперника. Гостите откриха резултата в 11-та мин., след още толкова удвоиха преднината си, а веднага след почивката вкараха и трети гол.

Монтанци са на 13-то място, на 7 точки от зоната на изпадащите. В последния за есенния полусезон XV кръг Монтана гостува на третия Ботев /Пловдив/.

За Монтана играха: Петър Петров, Никола Николов-кап., Георги Замфиров, Георги Миланов, Деян Детелинов, Петьо Петков, Стефан Каменов, Любомир Веселов, Георги Манолиу, Румен Георгиев, Борислав Евлогиев /Генади Николов, Кристиян Младенов, Кристиян Вълков, Радослав Найденов, Бисер Ангелов, Алекс Тодоров, Денис Димитров/.