Щатният стрелец на Спортист /Своге/ пак си свърши работата

23.06.2022 07:55

Спортист /Своге/ победи с 2:1 отбор, съставен от футболистите без договори. Илия Русинов и врачанина Георги Н. Николов отбелязаха двете попадения за тима на Борислав Кьосев.

В 11-ата минута Спортист поведе в резултата. Хубав пробив на Ариф Ферадов, последвал от пас към Илия Русинов, който излезе сам срещу вратаря и копна топката покрай него. След 9 минути игра обаче стражът на Спортист Цветелин Ставрев сбърка, след като тръгна да финтира нападателя, който му отне топката и я мушна в празната врата.

В 88-ата минута Георги Н. Николов вкара дежурния си гол. Той получи топката от Ариф Ферадов и реализира. Малко преди края на двубоя Стефано Кунчев направи спасяване, с което запази победата на Спортист.

Снимка: Спортист Своге