Г. Н. Николов почна като миналия сезон в Своге, вкара за равенството с Монтана

19.06.2022 07:40

Снимки: Спортист /Своге/

Монтана завърши наравно 1:1 със Спортист в контролна среща, играна в Своге. Домакините откриха резултата в 21-вата минута чрез врачанина Георги Николов, а четвърт час преди края на редовното време Сергей Георгиев изравни.

Новите попълнения Даниел Пехливанов, Йордан Йорданов и Румен Геогриев направиха пропуски за монтанци преди почивката. През второто полувреме удари на Ивелин Георгиев, Мехди Уамари и Сергей Георгиев срещнаха гредите и в крайна сметка двата отбора не излъчиха победител.

Монтана: Петър Л. Петров, Мартин Сандов, Иван Михов, Димитър Буров, Даниел Стоянов, Иван Йоанис, Йордан Йорданов, Тони Иванов, Стефан Каменов, Румен Георгиев, Даниел Пехливанов (Петър Д. Петров, Димитър Тодоров, Мишо Минков, Виктор Стойков, Владимир Айтов, Сергей Георгиев, Емануил Личев, Ивелин Георгиев, Мехди Уамри, Идрисс Фудил, Владислав Цеков)