Миньор Кипровец приключи сезона с 3-минутен мач и протест

19.06.2022 11:30

С този състав и надслов приключи и този сезон за Миньор. За двубоя с Расово коментарите са излишни. Още в 1 минута Росен Иванов реализира хубаво попадение, а минута по-късно играч на гостите се "контузи" и рефера прекрати срещата,, а за чипровчани бе присъдена служебна победа 4:0. Надали не само в българския, а изобщо във футбола се е случвало единия тим да излезе с 8, а другия отбор със 7 полеви..това единствено говори за нивото на което е футбола в България последните години и управлението на властимащите. Следващите седмици ще се бистри и бъдещето на Миньор. Както вече бе споменато, съвсем реален е варианта клуба да приключи участие. При продължаване обаче ще са нужни сериозни реформи и подсилване на състава.