Севлиево победи Бдин с гол в 90-та мин.

04.06.2022 21:02

Севлиево победи Бдин с 1:0 в среща от последния 34 кръг на СЗ Трета лига. Атанас Георгиев вкара в 90-та мин. Той отбеляза завръщането си след тежка контузия с неспасяем удар от границата на наказателното поле в даденото от съдията продължение.

Домакините натискаха през цялото време. Християн Василев и Ерик Почански пропуснаха да открият резултата през първото полувреме. Малшансът преследваше севлиевци и след почивката. Никола Василев пък спаси единствения опасен удар към вратата си. Мачът е последен в състезателната кариера на Илиян Трифонов, който досега беше играещ спортен директор и пом.треньор на севлиевци.

За Бдин започнаха Росен Вергилов, Денис Николов, Ивайло Иванов, Янек Кирилов, Мартин Николов, Калоян Цветков /к/, Кристиан Коцов, Георги Стоянов, Деян Захариев, Момчил Доцински, Андрей Атанасов

Снимка: ФК Севлиево