Николай Ганчев отчете Локо /Мз/ в Червен бряг

04.06.2022 20:06

Партизан /Червен бряг/ победи Локо /Мз/ с 2:1 в среща от последния 34 кръг на СЗ Трета лига. Николай Ганчев откри за гостите от дузпа в 19-та мин., но до края на мача домакините обърнаха резултата в своя полза чрез Милен Тонев в 25-та мин. и Дилян Димитров в 51-та мин.

Домакините започнаха по-добре. Георги Петков пропусна да открие резултата в 5-ата минута. „Железничарите“ разчитаха на контраатаки. При една от тях, топката се удари в ръката на Галин Великов и Николай Ганчев реализира дузпата – 0:1.

Червенобрежкият тим реагира моментално. Резултатът от подема им дойде в 35-ата минута. Тогава Радослав Батов центрира, Васил Асенов, Милен Тонев възстанови равенството с шут от границата на наказателното поле. В оставащото време до почивката Антонио Йорданов не успя да надиграе Веселин Ганчев, а Пламен Венелинов не уцели вратата. Втората част беше равностойна.

В 51-ата минута Калоян Тодоров шутира, топката рикошира и Дилян Димитров отблизо донесе победата за Партизан. Локомотивци разчитаха на статични положения. При едно от тях пропуснаха да изравнят. Веселин Ганчев спаси удар и на Михаил Иванов. Димитър Димитров,к влязъл като резерва за тима от Червен бряг пък преодоля двама, но не уцели вратата.

За Локо /Мз започнаха: Васил Асенов, Стефан Стефанов, Генади Петров /к/, Васил Сапунджиев, Николай Ганчев, Гроздан Илиев, Антонио Йорданов, Светослав Валериев, Пламен Венелинов, Михаил Иванов, Ваньо Иванов