МК отстъпи на Пъстрина в оспорван мач

30.05.2022 17:40

Миньор отстъпи на Пъстрина с 0:1 в оспорван мач. Чипровчани изиграха много силен мач и могат да съжаляват, че изпуснаха не само точка, а дори и шанс за три, но липса на шанс и класа пред гола им попречиха. И двата тима бяха с осакатени състави, а за капак за Миньор в 25 минута се контузи Максим Георгиев и на негово място се появи единствената резерва Владимир Марков, който също беше с травма в глезена. Гостите успяха да реализират при една контра когато след грешка в защитата, Веселин Троянов се откъсна и сам срещу Денис Димитров реализира за 0:1. Росен Иванов и Любо Харачаров имаха добри възможности да реализират, но не успяха. В средата на полувремето над Чипровци се разрази буря и това принуди рефера да прекъсне временно срещата. През второто полувреме Миньор натискаха, но без резултат. В крайна сметка отбора на Пъстрина се поздрави с победата и трите точки. За Миньор играха: Денис Димитров, Кристиян Руменов, Владислав Деков, Денис Петров, Венелин Спасов, Найден Благоев, Калоян Димитров, Максим Георгиев, Мартин Петров, Росен Иванов, Любо Харачаров (Владимир Марков).