Радо каза сбогом на Лудогорец с 2 гола и асистенция

28.05.2022 20:30

Видинчанинът Радослав Захариев заби 2 гола и направи една асистенция за сбогом с Лудогорец при победата на „орлите” с 4:1 над Ботев в Нови пазар в мач от СИ Трета лига.

Домакините успяха да открият резултата в 40-та минута.  В 61-та минута Радо отбеляза за 1:1. Три минути по-късно Любослав Маринов вкара от пряк свободен удар за 2:1. В 67-та минута Радослав Захариев направи 3:1 отново директно от фаул. Крайното 4:1 оформи Денис Кехайов, а асистенцията бе на Радослав Захариев.

Този мач бе като бенефис за таланта от Видин, който ще навърши 18 години в края на юли.

Равносметката му за школата на Лудогорец и впечатляваща и респектираща – 51 гола и 48 асистенции само в 115 мача! През тези няколко сезона в Разград Захариев игра като офанзивен халф и нападател.

Това бе последния мач на Радослав Захариев за Лудогорец. Той е готов за нови предизвикателства. Къде ще играе през новия сезон, скоро ще стане ясно.