Ботев 2 победи и Ювентус

28.05.2022 20:43

Ботев /Вр/ 2 сломи Ювентус /Малчика/ с 1:0 в среща от 33-ия кръг на СЗ Трета лига. Теодор Георгиев вкара гола за поредните три точки за дубъла. Това се случи в последните секунди на срещата, когато Дейвид Симеонов центрира, Митко Панов свали топката с глава и Георгиев реализира.

Стана двуостър мач с голови положения и пред двете врати. Опитният Христо Митов се справи отлични на няколко пъти. Пред отсрещната врата също имаше критични моменти. В 75-ата минута Теодор Димитров тресна гредата от фаул. Голмайсторът Георгиев и Асен Русинов също отправиха опасни удари.

Гол на Пламен Спасов пък не беше зачетен в 83-ата минута. Врачанският щаб имаше претенции и за неотсъдена дузпа.

За Ботев 2 започват: Христо Митов /к/, Луис Фелипе, Теодор Димитров, Дейвид Симеонов, Пламен Петров, Николай Константинов, Тодор Горанов, Митко Панов, Теодор Георгиев, Асен Русинов, Пламен Спасов