Спортно-техническата комисия към Българския футболен съюз обяви датите и часовете на първите 5 кръга след подновяването на шампионата в Първа професионална лига, както и на четвъртфиналите от турнира Купа България.
Подновяването на мачовете от елита ще се състои на 13 февруари, неделя, когато ще се изиграят отложените срещи от 4-тия кръг на ППЛ Арда – Лудогорец и Локомотив (София) – ЦСКА-София. 5 дни по-късно ще стартира първия пълен кръг за календарната 2022 г.
Отложени срещи от ІV кръг
13.02 /неделя/ |
Арда Кж |
- |
Лудогорец |
14.15 |
Диема спорт |
|
Локомотив Сф |
- |
ЦСКА-София |
16.30 |
Диема спорт |
Март
Купа България 1/4 финали
01.03 /вторник/ |
ЦСКА - София |
- |
Локомотив Пд |
17.30 |
Диема спорт |
02.03/сряда/ |
Монтана |
- |
Лудогорец |
14.30 |
Диема спорт |
|
Септември Сф |
- |
Левски |
17.30 |
Диема спорт |
03.03/четвъртък/ |
Славия |
- |
Берое |
17.30 |
Диема спорт |
Пролет
Февруари
XX кръг
18.02 /петък/ |
Арда Кж |
- |
Ботев Пд |
17.30 |
Диема спорт |
19.02 /събота/ |
Ботев Вр |
- |
ЦСКА 1948 |
15.00 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Локомотив Пд |
17.30 |
Диема спорт |
20.02 /неделя/ |
Царско село |
- |
Берое |
12.45 |
Диема спорт |
|
Черно море |
- |
Лудогорец |
15.15 |
Диема спорт |
|
Славия |
- |
ЦСКА-София |
17.45 |
Диема спорт |
21.02 /понеделник/ |
Пирин Бл |
- |
Локомотив Сф |
17.30 |
Диема спорт |
XXI кръг
25.02 /петък/ |
Локомотив Пд |
- |
Царско село |
15.00 |
Диема спорт |
|
ЦСКА-София |
- |
Ботев Вр |
17.30 |
Диема спорт |
26.02 /събота/ |
Берое |
- |
Ботев Пд |
12.30 |
Диема спорт |
|
ЦСКА 1948 |
- |
Левски |
15.00 |
Диема спорт |
|
Лудогорец |
- |
Славия |
17.30 |
Диема спорт |
27.02 /неделя/ |
Локомотив Сф |
- |
Черно море |
15.15 |
Диема спорт |
28.02/понеделник/ |
Пирин Бл |
- |
Арда Кж |
17.30 |
Диема спорт |
XXII кръг
04.03 /петък/ |
Царско село |
- |
ЦСКА 1948 |
17.30 |
Диема спорт |
05.03 /събота/ |
Черно море |
- |
Пирин Бл |
15.00 |
Диема спорт |
|
Ботев Пд |
- |
Локомотив Пд |
17.30 |
Диема спорт |
06.03 /неделя/ |
Левски |
- |
ЦСКА-София |
14.00 |
Диема спорт |
|
Ботев Вр |
- |
Лудогорец |
17.00 |
Диема спорт |
07.03 /понеделник/ |
Арда Кж |
- |
Берое |
15.00 |
Диема спорт |
|
Славия |
- |
Локомотив Сф |
17.30 |
Диема спорт |
XXIII кръг
11.03 /петък/ |
ЦСКА 1948 |
- |
Ботев Пд |
17.30 |
Диема спорт |
12.03 /събота/ |
Локомотив Сф |
- |
Ботев Вр |
12.30 |
Диема спорт |
|
Черно море |
- |
Арда Кж |
15.00 |
Диема спорт |
|
ЦСКА-София |
- |
Царско село |
17.30 |
Диема спорт |
13.03 /неделя/ |
Локомотив Пд |
- |
Берое |
15.00 |
Диема спорт |
|
Лудогорец |
- |
Левски |
17.45 |
Диема спорт |
14.03 /понеделник/ |
Пирин Бл |
- |
Славия |
17.30 |
Диема спорт |
XXIV кръг
18.03 /петък/ |
Арда Кж |
- |
Локомотив Пд |
17.30 |
Диема спорт |
19.03 /събота/ |
Берое |
- |
ЦСКА 1948 |
12.30 |
Диема спорт |
|
Царско село |
- |
Лудогорец |
15.00 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Локомотив Сф |
17.30 |
Диема спорт |
20.03 /неделя/ |
Ботев Вр |
- |
Пирин Бл |
12.45 |
Диема спорт |
|
Ботев Пд |
- |
ЦСКА-София |
15.15 |
Диема спорт |
|
Славия |
- |
Черно море |
17.45 |
Диема спорт |