Пета победа на Монтана в Супер Волей

25.11.2021 11:40

Волейболистите на Монтана записаха петата си победа в първенството при мъжете - Супер Волей. Воденият от Даниел Пеев тим надигра Марек Юнион-Ивкони (Дупница) с 3:0 (25:23, 25:18, 25:12) в среща от седми кръг на първенството, изигран в зала "Младост" в северозападния град. Монтана заема петата позиция с 15 точки (5 победи, 2 загуби), Марек е осми с 9 точки (3 успеха, 4 поражения). Домакините и гостите разменяха ролите си в първата част, но монтанчани успяха да наложат волята си и да поведат в резултата си. В следващите два гейма състезателите от Северозапада не срещнаха проблеми и се поздравиха с чиста победа.

Най-резултатен бе капитанът Радослав Попов с 13 точки (1 ас, 1 блокада), с 12 точки (3 аса) приключи Жулиен Георгиев. 10 точки добави Димитър Калчев (1 ас, 2 блокади). За Марек Димитър Дулчев се разписа с 12 точки (1 ас).

Снимка: start-photo.bg/НВЛ/Архив.