Зрелищно шоу с 8 гола и обрати в Мездра не излъчи победител, Пайо с дубъл

31.07.2021 15:48

Снимка: Павел Петров

Със зрелищно 4:4 приключи контролата в Мездра между местния Локомотив и Ботев /Вр/ 2.

Първото полувреме протече при доминация на домакините. Десетина минути след началния съдийски сигнал Пламен Венелинов получи топката в коридор, финтира защитник и прехвърли вратаря за 1:0. Последваха три фрапантни пропуска на Ивайло Златев пред вратата на Ботев 2. В 18-ата минута Давид Стоянов удвои с неспасяем удар по диагонала.

В 36-та мин. Митко Милчев вкара дузпата за класическото 3:0. Секунди преди почивката Станислав Петков се възползва от пас на Йордан Желев и върна гостите в мача за 1:3.

В 50-ата минута Пламен Спасов-Пайо реализира от дузпа за 2:3. Малко след това Тодор Горанов изравни резултата. При ответната атака обаче Венелинов засече центрирата топка от Милен Василев – за 4:3. Радослав Зарев от Локо получи червен картон /втори жълт/, като на мястото му влезе негов съотборник.

В 68-ата Ивайло Дудушки асистира за второто попадение на Спасов в мача за 4:4. Участие в контролата от гостите взеха трима 15-годишни и двама на 16 г.