Монтана отстъпи на Берое в Стара Загора преди решителния мач

22.04.2021 13:40

Снимка: chervenkarton.com

Монтана отстъпи със 71:85 като гост на Берое (Стара Загора) в третата среща от финалния плейоф за титлата и изостава с 1-2 в серията, в която се играе до три победи. Възпитаничките на треньора Стефан Михайлов ще имат възможност да се поправят в петък, когато е мач No.4. Домакините на практика узакониха успеха си преди почивката, на която се оттеглиха с аванс от 21 точки. Монтанчанки бяха на ниво в третата част, която спечелиха с 24-10 и в началото на четвъртата. 5.41 минути преди края гостите свалиха разликата до 8 точки, но последва серия от грешни отигравания, което бе използвано от беройки.

Бразилката Изабела Рамона бе най-резултатна за Монтана с 21 т., 15 т. обави Христина Иванова. За победителките Виолина Кочева се отличи с 21 т., с две по-малко завърши Гергана Иванова, информира chervenkarton.com.