Серията без загуби за Бдин приключи в Лом

07.04.2021 19:12

Лидерът на СЗ  Трета лига Левски (Лом) надигра с 2:0  Бдин  в мач от 25-ия кръг на първенството.

Мариян Огнянов откри резултата от фаул в 27-ата минута. Въпреки превеса левскарите така и не намериха верния път към противниковата мрежа в следващия близо час. Възможности пропиляха Огнянов и Петко Петков. За гостите Александър Иванов пропусна да изравни. Едва в 80-ата минутаЛевски удвои аванса. Това бе първа загуба за видинчани през пролетта.

Стартови състави:

Левски (Лом): 1. Диян Вълков, 2. Алекс Георгиев, 5. Кристиян Григоров, 4. Николай Христов (капитан), 14. Лъчезар Ковачев, 18. Николай Николов, 7. Георги Цеков, 21. Мариян Огнянов, 13. Деян Иванов, 17. Пиер Пиеров, 19. Петко Петков. Треньор – Александър Петров

Бдин: 24. Павел Станев, 9. Денис Николов (капитан), 17. Мохамед Сила, 3. Стефан Стефанов, 8. Кристиан Коцов, 18. Ангел Петров, 10. Александър Иванов, 7. Денис Георгиев, 14. Александър Соколов, 20. Велислав Петров, 16. Деян Захариев. Треньор – Диан Попов