Каската дебютира за Спортист при победа в контрола

22.01.2021 15:40

Спортист Своге победи Беласица Петрич с 2:1 в контролна среща, която се игра на терена в село Склаве. Дебют за „шоколадите“ направи Владислав Цеков- Каската, който е поредното ново попълнение на отбора. За последно юношата на Монтана игра за Кариана Ерден, където в 15 мача реализира 5 попадения.

Още в началото на мача футболистите от Петрич вкараха за 1:0 след попадение на Мартин Таушанов. Отборът на Спортист пропусна няколко чисти положения, но полувремето завърши при този резултат.

Само след 2 минути игра на втората част Деян Христов възстанови равенството. Нападателят реализира директно от пряк свободен удар. Той успя да вкара и втори гол в 63-ата минута, след като получи центриране отдясно и с воле прати топката във вратата на петричани. До края на срещата Валентин Йосков уцели греда, а футболистите на Ивайло Василев пропуснаха още няколко чисти голови положения.