Кариана се спаси от загуба в Ерден с гол в 94-та мин.

17.10.2020 19:28

Снимка: ФК Кариана

Лидерът Кариана допусна изненадващ резултат срещу Добруджа, след като завърши 2:2 като домакин в мач от 10-ия кръг на Втора лига. Тимът от Ерден откри резултата още в първата минута след точно попадение на Николай Дичев. Гостите обаче показаха голямо желание и хъс за победа през втората част, когато успяха да осъществят пълен обрат, съобщава спортал.бг.

Цветелин Радев възстанови равенството в 70-ата минута, когато вкара с глава след центриране отляво от фаул. Димитър Василев реализира втори гол за Добруджа в 83-ата минута.

Кариана, който трябваше да се справи с куп проблеми заради заразени с Ковид футболисти, си извоюва точката в заключителните секунди на даденото от рефера четириминутно продължение след точен изстрел на Стоян Предев.