6 от 6 за Шурданица, тресна и Расово, парад на GG и Джудиста

17.10.2020 18:35

Шурданица тресна Расово с 5:0 в среща от 7-ия кръг на елита в Монтанско. Явно почивката /в миналия кръг мачът на отбора бе отложен/ не се отрази на формата на отбора, за класата да не говорим - тя е вечна, както казват класиците.

Дежурният голмайстор на тима от Георги Дамяново - Гълъб Герасимов - GG вкара за 1:0, след пробив по крилото и точен удар между краката на вратаря. До почивката Емануил Петров удвои аванса след уникален пас зад защитата на Цецко Генов.

През второто полувреме Герасимов по навик още от Берковица реализира за 3:0, после дойде ред и на другия изтъкнат стрелец Мирослав Йорданов-Джудиста с 2 попадения да оформи крайното 5:0.

Гостите би трябвало да са доволни, че се отърваха само с 5 гола на фона на тоталното надмощие.