Вчера в планината над Берковица бедстващ човек вдигна накрак спасители и медици, съобщиха от пресцентъра на МВР Монтана.
Сигнал за извънредната ситуация е подаден на тел.112 в 11.30 часа.
Веднага на мястото е изпратен екип на сектор „Специализирани оперативни дейности". Те оказват съдействие на медицински екип и планинска спасителна служба за транспортиране на човека до болница за допълнителни прегледи и изследвания.





