Събития

Екипи на община Оряхово работят за отстраняване на щетите от проливните дъждове

  24.06.2026 14:15             
Екипи на община Оряхово работят за отстраняване на щетите от проливните дъждове

Проливния дъжд, който се изля над град Оряхово и околните села и големите количества валежи за кратък период доведоха до наводняване на улици, дворове и приземни помещения на административни и жилищни сгради .

Екипи на общината работят на терен за почистване на наноси и осигуряване на безопасността на населението.

Местната власт следи обстановката и е в готовност да реагира при ново влошаване на метеорологичните условия и призовава жителите да бъдат внимателни, да подават сигнали при необходимост и да окажат съдействие на аварийните екипи.



Президентът на България Илияна Йотова награди Мария Драгомирова от Белоградчик
Паметна плоча на Алеко Константинов вече има в центъра на Монтана
Ръководството на ГЕРБ – Козлодуй получи нов мандат на доверие от членовете на организацията по време на проведеното отчетно-изборно общинско събрание
​Община Мизия осигури нов електрически автомобил за Дом „Баба Марта"
Защо качеството на продуктите е ключово за превенция на сърдечните болести
Враца даде начало на националната програма „Христо Ботев – идеи, дело и наследство: 150 години по-късно“