Боян и Антоан от 6. клас, отбор „Дигитални скаути“, завоюваха II място в първото национално състезание по киберсигурност за ученици.
Този успех е доказателство, че упоритият труд, постоянството и желанието за знания винаги дават своите резултати. Благодарение на своята креативност и отдаденост момчетата заслужено се наредиха сред най-добрите в страната.
Поздравления за Боян и Антоан и за техния ръководител г-жа Диана Гергова!





