Днес от 18:00 часа, на стадион „Огоста“ ПФК Монтана ще изиграе първата си контролна среща преди сезона срещу отбора на АБФ (Асоциацията на българските футболисти), съставен от свободни агенти.
Мачът ще даде първи щрихи върху формата и подготовката на тима в летния лагер.





