Напишете коментар
2012-02-06 :: V
“
Община Враца няма специалисти разбиращи от транспортно комуникационни проблеми !
Такива кардинални проблеми не се решават от нечие желание,а на базата на необжодимите проучвания и професионални решения !
”
2012-02-06 :: възмотен гражданин
“
Почистете града и оправете дупките по улиците, пък тогава слагайте и оранжева зона !!
”
2012-02-06 :: врачанин
“
Защо не измислите и розова зона!?!
Гейове гадни мръсни! Само пари да събирате! Много ред наставихте! Много почистихте! И за въздуха да плащаме, а?! Замислете се нещо да направите , а не само да се чудите каква тъпотия е влезла в празниет в КРАТУНИ
”
2012-02-06 :: 123
“
явно на Коцев са му малко парите от синята зона да да вземе още,или някои друг от тях ще ги прибере!
”
2012-02-06 :: Котов
“
Градският безделник това ли измисли...Кой те направи шеф бе малоуник.
”
2012-02-06 :: Баш врачанин
“
Докато пътна полиция не си влезе в ролята безпристрастно да санкционира нарушителите на Закона за движение по пътищата, каквито и колоритни зони да се обособят в града, то нискочелите и блондинките с малки главички ще спират където си искат и ще бъдат бити все повече служители на общината.
”
2012-02-08 :: Хм
“
И защо е нужно да има хора, които да събират парите?Направете като на паркинга на "Била"-с бариера и талонче.Хората са го измислили.
”
2012-03-26 :: бако
“
тоо педал шеф?
”