Крими

Спипаха неправоспособен 26-годишен водач да шофира почерпен

  20.04.2026 08:30             


Служители от Районно управление – Вършец са заловили неправоспособен водач, седнал зад волана след употреба на алкохол. 
На 18.04.2026 г. в 20,20 ч. в кв. „Изток" в град Вършец е спрян за полицейска проверка лек автомобил, управляван от 26-годишен местен жител. Направената проба на водача за употреба на алкохол отчела 0,63 промила в издишания от него въздух. Проверката показала, че водачът е неправоспособен. На нарушителя са съставени 3 акта по Закона за движение по пътищата. Работата по случая продължава.