Крими

Срязаха гумите на „Шевролет“, паркиран в Монтана

  17.04.2026 11:53             
Срязаха гумите на „Шевролет“, паркиран в Монтана

Неизвестен апаш е срязал четирите гуми на „Шевролет Круз“, оставен на паркинг в междублоково пространство в жилищния комплекс „Плиска“ в Монтана, съобщават от полицията. Престъплението е извършено миналата нощ. Сигналът е подаден вчера около 9 часа от собственика на колата – 72-годишен мъж.

По случая е извършен оглед и образувано досъдебно производство.

СИТ