Крими

Спипаха почерпен зад волана на „Голф“

  12.04.2026 12:30             


На 11 април в Криводол, автопатрул спрял за проверка лек автомобил "Фолксваген Голф", зад волана на който бил 36-годишен врачанин. 
При направеният тест за употреба на алкохол, дрегерът отчел под 1.2 промила.

На водача е съставен акт и издаден талон за медицинско изследване. Той е дал биологичен материал за лабораторен анализ.

Това съобщават от пресцентъра на МВР Враца.