Крими

Две къщи горяха в Берковица

  12.04.2026 11:30             



Две къщи, собственост на 75-годишна жена  и двамата й синове, са пламнали миналата нощ в Берковица, съобщиха от полицията. Огънят е нанесъл щети на три от стаите , изгорели са и гредите на покрива на едната къща. Причините за лумналия пожар все още се изясняват. Вчера на мястото е извършен оглед. Пострадали хора няма. Води се разследване.


СИТ