Вихър спечели битката за Николово

07.05.2024 14:23

Отборът на Вихър победи с 5:2 Пъстрина в отложена среща от ХIII кръг на първенството на монтанската IV дивизия и се доближи само на точка от първото място, на което е Ком (Берковица). Мачът се игра на терена с изкуствена настилка в спортния комплекс „Огоста“. Цветелин Анжелов изведе символичните гости напред в резултата след точно изпълнена дузпа в 12-та мин. Още до почивката домакините направиха обрат, след попадения на своя капитан Кристиян Методиев-Пато (25, 36). Боби Симеомнов покачи в 62-та мин., а тринайсет по-късно Божидар Владимиров се разписа за 4:2 Минута преди края на мача Мирослав Йорданов-Джудиста върна интригата в мача, но в добавеното време Пиер Пиеров сложи точка на спора.

Интензивен е трафикът за товарни автомобили на границата с Румъния
Община Враца продължава да разкрасява пешеходната зона
Националната асоциация на притежателите на огнестрелни оръжия официално подкрепи Доналд Тръмп; той призова членовете на асоциацията да гласуват
Костадин Костадинов: Така повече не може
Европейската нощ на музеите предизвика дълги опашки пред музеите
Община Видин бе домакин на втория кръг от Републиканския шампионат по приложно колоездене „Младежта за безопасност на движението“