Монтана изпусна Черноморец от 2:0

08.04.2024 11:40

Монтана и Черноморец (Бургас) завършиха наравно 2:2 в мач от 27-ия кръг на Втора лига. Домакините могат да съжаляват, че не взеха успеха, тъй като половин час преди края на срещата водеха с 2:0.

Костадин Илиев откри с глава след центриране на Александър Аспарухов, а Илия Русинов удвои след контраатака. В 60-ата минута обаче Камен Хаджиев намали с глава, а в 73-ата Живко Петков изравни от дузпа.

Монтана пропусна отлична възможност да се настани на третата позиция, където продължава да е Марек. Играчите на Николай Митов са четвърти с 47 точки - на две от третата позиция. Черноморец от своя страна е 13-и с 30 точки.

Монтана 2:2 Черноморец (Бургас)
1:0 Костадин Илиев (22)
2:0 Илия Русинов (43)
2:1 Камен Хаджиев (60)
2:2 Живко Петков (73-д)