Малко не стгина на Дреновец да се класира за финална четворка

04.04.2024 14:00

ФК Дреновец бе на крачка пред това да бъде представителят на Северозапада във финалната четворка за Купата на АФЛ, но при резултат 2:2 от редовното време, загуби с 7:6 от ФК Академик (Свищов) след дузпи.
Първото полувреме на срещата завърши при резултат 0:0.
В 61-ва минута ФК Академик (Свищов) откриват резултата за 1:0, в 82-ра минута те отново реализират и така резултатът става 2:0. Минута по-късно Дреновец бързо се връщат в играта и след подаване от Мартин Димитров, Радослав Захариев отбелязва гол и резултатът става 2:1.
В 86-та минута Деян Захариев удвоява за Дреновец и така редовното време завършва при резултат 2:2.
При дузпите обаче Академик бяха по-точни и така се оформи крайният резултат 7:6, който изпрати отборът на Академик към финалната четворка за Купата на АФЛ.
Поздравления на всички момчета от нашия клуб за добрата игра и успех напред в първенството от Северозападна трета лига!