Ники Митов: Не стана добър футбол! Не ме питате... Не ме питате

04.04.2024 14:00

Наставникът на Монтана Николай Митов даде мнението си след поражението с 1:2 от Янтра (Габрово), дошло след две дузпи за домакините. Специалистът прие философски загубата на стадион "Христо Ботев" и завърши своето интервю с думите "Не ме питате...".

"При 1:0 влязохме добре в мача, имахме ситуация, после сами си вкарахме напрежение, припряност, брак в действията... Те бяха сковани, отворени, имахме ситуации да затворим мача, но ние имахме брак, брак, брак и мачът се разколеба, нямаше някакви футболни достойнства. Казах на почивката, че второто полувреме искам топката да се свали и да играем, не се получи, не стана добър футбол. Ако искаш да растеш, излизаш и показваш каквото можеш, взимат те в по-добър отбор и т.н. Няма значение възрастта, трябва да си го извоюваш. Ще изгледам мача, ще си вземем поуките, разбира се, гледаме напред. Имаме 20 човека - който е здрав, той играе. Всеки мач се борим да побеждаваме, а накрая ще видим. Не ме питате... Не ме питате... Примерно... Благодаря и аз", каза Николай Митов.

Максим Генчев пристига в кино Метропол-Враца за премиерата на филма "Гераците"